Close
خاموش شدن کامل ، سرویس های گوگل بر روی میلیون ها تلفن

خاموش شدن کامل ، سرویس های گوگل بر روی میلیون ها تلفن

گوگل مپ ، جیمیل و یوتیوب در عرض چند روز بر روی میلیون ها تلفن مسدود می شود

این غول تکنولوژی تأیید کرده است که تعداد انگشت شماری از دستگاه های اندرویدی از 27 سپتامبر دسترسی به Google Maps ، YouTube ،  Gmailرا از دست خواهند داد مگر اینکه تلفن های خود را به روز کنند یا به سرعت موبایل جدیدی بخرند ، میلیون ها نفر در سراسر جهان از نرم افزار قفل می شوند.

گوگل در پست کوتاهی در وب سایت خود این مهلت را اعلام کرد.

تیتان فناوری گفت که قصد دارد دسترسی کاربرانی که از اندروید نسخه 2.3 استفاده میکنند. را به حساب گوگل قطع کند همچنین او اعلام کرد که پشتیبانی از این پلتفرم را .”به عنوان بخشی از تلاش های ما برای حفظ امنیت کاربران” لغو می کند.دلیل این امر این است که نسخه های قدیمی سیستم عامل ها در برابر اشکالات و هکرها بسیار آسیب پذیرتر,هست

آخرین نسخه اندروید اندروید ۱۱ است. بنابراین ۲٫۳ مایل عقب تر از نرم افزار در حال اجرا بر روی اکثر گوشی های هوشمند اندرویدی امروزی است. در فوریه ۲۰۱۷ گوگل ٫ گوگل پی را از کار بر روی گوشی های در حال اجرا اندروید. ۲٫۳ به حالت تعلیق درآورد.

در اواخر این ماه ، هر کسی که از سیستم عامل اندروید 2.3 استفاده می کند ، متوجه می شود که نمی تواند وارد حساب گوگل خود شود حتی اگر نام کاربری و رمز عبور را صحیح وارد کرده باشند,  باز هم یک خطای نام کاربری و رمز عبور دریافت خواهند کرد

دیگر برنامه های محبوب گوگل نیز کار خود را متوقف خواهند کرد، از جمله youtube،google maps ،gmail و موارد دیگر.

شما می توانید دستگاه خود را با رفتن به. تنظیمات دستگاه خود و مسیر” سیستم > پیشرفته > به روز رسانی” بروز رسانی کنید.

گوشی های هوشمندی که از اندروید 2.3 استفاده میکنندعبارتند از:

Sony Xperia Advance ، Lenovo K800 ، Sony Xperia Go . Vodafone Smart II ، Samsung Galaxy S2 ، Sony Xperia P .LG Spectrum . Sony Xperia S . LG Prada 3.0 . HTC Velocity . HTC Evo 4G ، Motorola Fire و Motorola XT532.

Home↲

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید